Dárková sada: Skleněný Bubbler Black Leaf + Titanový Oil Nail

Kód: 3527
Novinka
Značka: Black Leaf
1 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.11.2020

Zabijácká sada 

Tahle zvýhodněná sada od Black Leaf obsahuje skleněný bubbler s klecovým "Bird Cage" perkolátorem a vysoce kvalitní olejový nail z titanu. Bylinky a koncentráty, třeste se!  

Bong je vyrobený z odolného a žáruvzdorného skla. Zajímavý perkolátor ve tvaru ptačí klícky zajistí dokonalé bublání. Příjemně ochlazený a filtrovaný kouř tak bude nejjemnější lahůdka pro tvoje plíce! Celá sada je balená v krásném a vypolstrovaném dárkovém balení. 

Olejový nail z prémiového titatnu je univerzální. Je vhodný pro dvě různé velikosti oil pans SG 19/14 a SG 19/14 (female).Tedy jak pro sušinu, tak pro oleje. Titan je téměř nezničitelný materiál, který se rychle zahřeje a požadovanou teplotu si udrží po dlouhou dobu, což je ideální kombinace pro tyto účely.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: Borosilikátové sklo
Barva: Čirá
Potisk: Logo Black Leaf Bird Cage
Výška: 220 mm 
Průměr: 47 mm
Zábrus: SG 14F 
Tloušťka stěn: 3 mm 
Perkolator/Difuzor: Cage
Led: Ne
Kickhole: Ne 
Olej: Ano
Dárkové balení: Ano

Německá značka Black Leaf se už přes 20 let specializuje na bongy a drtičky. Bongy mají podle Black Leaf dlouhou historii - používali je už afričtí a asijští šamani, když zjistili, že psychoaktivní efekt můžou posílit zchlazením kouře vodou nebo teplotou okolního vzduchu. Na tuhle tradici chce navázat i Black Leaf, a proto pro vás vymýšlí stále nové vychytávky a modely - v poslední době se také zaměřuje na bongy pro dabbing.

Prohlédni si bongy a kuřácké potřeby z jejich dílny a nebudeš vědět, který si vybrat!

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.