'Blaze' 'Recycle' Glass Bong Diffuser f. Herb/Oil

Kód: 3587
Novinka
Značka: Blaze Glass
2 299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2.12.2020
Obojživelník 
 
Malý a šikovný Bubbler v zajímavém zeleném provedení. Perfektní pro sušinu (vytahovací kotlík s rukojetí), ideální pro dabbing (oil banger).
 


First, the hole diffuser and the extended smoke path cool the smoke. Due to the recycle function, whereby the drawn-up water flows back into the base through the chamber connections and is thereby enriched with fresh oxygen, the smoke gets filtered. Unwanted substances settle at the bong wall during the recycling process.

So tar is reduced and embers are caught without compromising the high. For a more smooth and cleaned blaze!

That's the way it goes: put the banger on the bong, heat the oil pan red hot with a burner, let it cool off for a short time, put oil into the pan with the respective tool and take a draw while smoke develops. A suitable carb cap can be held over the banger to reduce of air flow and generate more smoke.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: Borosilikátové sklo 
Potisk: Blaze Glass Recycle Logo
Motiv: Ascent to Saturn
Výška: 190 mm
Průměr: 70 / 19 mm  
Zábrus: SG 14 (14,5mm)
Perkolátor / Difuzor: Hole Diffuser
Led: Ne
Kickhole: Ne
Olej: Ano

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné bongy
Zábrus / SQ: SG 14F

"Víme, co huliči chtějí, a už 20 let pro ně vytváříme skleněné bongy a doplňky pro jejich potěšení," uvádí na svém webu kolektiv z Blaze Glass. Sklo pro ně vyfukují asijští skláři a borci z Blaze Glass to pak všechno v Německu zkontrolujou, pospojujou a pošlou ke koncovým zákazníkům. Jejich bongy jsou z borosilikátového skla nejvyšší kvality s minimální tloušťkou 5 mm.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.