'Oil Black Leaf' Quartz Banger with Reactor

Kód: 2573
Značka: Black Leaf
529 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.11.2020

Banger se zahřívá v minimálním čase, nevydává žádné škodlivé plyny, jedná se o potravinu a materiál lékařské kvality. Mísa se zahřívá pomocí plynového hořáku, teprve potom se olej / koncentrát vpustí do pánve a kouř se vdechne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Takzvaný reaktor v nosníku zajišťuje zadržování a rozptyl tepla. Zvyšuje povrchovou plochu a zlepšuje distribuci tepla uvnitř zátky, takže se může odpařit více oleje nebo vosku.
Pro ideální potěšení a dokonalé potěšení koncentrátů, jako je olej nebo vosk, je důležité zajistit silný vývoj kouře, proto doporučujeme použít jednu z našich četných, samostatně dostupných carb capu.
 
SG 14 (14,5mm)
 
 
 
 

Německá značka Black Leaf se už přes 20 let specializuje na bongy a drtičky. Bongy mají podle Black Leaf dlouhou historii - používali je už afričtí a asijští šamani, když zjistili, že psychoaktivní efekt můžou posílit zchlazením kouře vodou nebo teplotou okolního vzduchu. Na tuhle tradici chce navázat i Black Leaf, a proto pro vás vymýšlí stále nové vychytávky a modely - v poslední době se také zaměřuje na bongy pro dabbing.

Prohlédni si bongy a kuřácké potřeby z jejich dílny a nebudeš vědět, který si vybrat!

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.