Ahoj, chceme tě ujistit, že se můžeš hodit do klidu. Objednávky přijímáme a doručení domů nebo vyzvednutí na výdejně místo funguje nadále. Buďte zdrávi vy i vaši blízcí a Dělejte si radost!

Lis na extrakt Manual Rosin Heat Press + DÁREK

Kód: 2141
+ Dárek
Značka: Black Leaf
5 490 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.4.2020
Udělej si sám - s tímhle elektrickým lisem na pryskyřici to zvládneš! A navíc bez chemie - jen s použitím tepla a tlaku. Lis se ti vejde do batohu, takže ho můžeš pohodlně převážet, kamkoliv je kvalitní extrakce třeba. Jako dárek ti k lisu přihodíme předlisovací formu ve tvaru válce v hodnotě 420 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak na lisování?

  • Dej sušinu do speciálního sáčku nebo do pečicího papíru.
  • Nažhav lis na požadovanou teplotu a vlož materiál mezi pláty.
  • Stlač pláty, nastav časovač a jedem. Lis teď stlačuje sušinu vahou 350 kg, a to naprosto bezpečně.

Jak na správnou teplotu?

Nastavení optimální teploty závisí na typu a kvalitě materiálu, který chceš extrahovat, proto doporučujeme nejdřív výsledek otestovat na menších vzorcích. Pro květy doporučujeme 105° C - 110° C na 35 vteřin. Taky se hodí dát extrakt hned po lisování do mrazáku - zabráníš tak degradaci terpenů a chuti.

Technikálie:

Rozměry: 300 x 160 x 130 mm

Velikost ploten: 75 x 50 mm

Váha: 4,5 kg

Příkon:  220 V, EU Standard Plug
 
Maximální teplota: 250 °C
Časový rozsah: 0-999 vteřin
Záruka: 2 roky od nákupu

Německá značka Black Leaf se už přes 20 let specializuje na bongy a drtičky. Bongy mají podle Black Leaf dlouhou historii - používali je už afričtí a asijští šamani, když zjistili, že psychoaktivní efekt můžou posílit zchlazením kouře vodou nebo teplotou okolního vzduchu. Na tuhle tradici chce navázat i Black Leaf, a proto pro vás vymýšlí stále nové vychytávky a modely - v poslední době se také zaměřuje na bongy pro dabbing.

Prohlédni si bongy a kuřácké potřeby z jejich dílny a nebudeš vědět, který si vybrat!

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.