Poker Space Cruiser

Kód: 380
Novinka California
499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.11.2020

Doplněk k tvýmu rakeťáckýmu mini bongu od borců z kalifornských Empire Glassworks. Poker ti pomůže manipulovat se sušinou, DABem a dalšími extrakty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poker neboli popichovátko ti pomůže při kouření z bongu, rigu, nebo bubbleru nasměrovat sušinu nebo pryskyřici tam, kam potřebuješ. Je speciálně vyrobený jako doplněk k mini bongu Rocket ship, pokud ho používáš na dabbing. 

Více o pokeru Space Cruiser

  • Design rakety pro maximálně vyladěnou kuřáckou sadu s vesmírnou tematikou.
  • Při inhalaci sušiny, extraktů, olejů a pryskyřic.

Poker ti pomůže zkrotit neposlušnou náplň kotlíku. Mrkni i na další příslušenství pro dabbing.

Empire Glassworks se věnují výrobkům ze skla od roku 2013. Kdybyste je chtěli přijet navštívit do jejich tvůrčí dílny, tak vězte, že je to jen hodinka na jih od Los Angeles ve městečku Placentia. I když se ti může zdát, že tedy bůhvíjakou historii za sebou nemají, tak je krutě podceňuješ – značka je sice celkem nová, ale zakladatelé a jejich pomocníci už dělají se sklem přes 40 let.

Dělají ruční sklo a jelikož mají zálibu také v trávě, rozhodli se svůj talent a um vtělit do huličských a kuřáckých pomůcek, z nichž každé je originál. V clubu420 najdeš od borců z Empire Glassworks oil rigy, bubblery, bongy a fajfky a příslušenství pro dabbing.

Jestli chceš vopravidickej, ručně dělanej originál od králů skla z Kalifornie, tak výrobky od Empire Glassworks jsou jasnou volbou.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.