Růžovo-maskáčová skleněná fajfka Psychedelic Spoon Pipe

Kód: 711
Novinka California
1 190 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.11.2020

Ružovo-maskáčová skleněná fajfka jako od mistra sklenáře, ale ve skutečnosti od umělců z Empire Glassworks. Vyfouknutá nádhera z diachroického skla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsi jasnej estét a nehulíš jen tak z něčeho? S touhle skleněnou fajfkou vyfouknutou až v Émerice dáš najevo, že ti na kvalitě záleží. Obdivuj diachroické sklo, díky kterýmu vyniknou barvy i šikovnost mistra sklenáře.

Více o maskáčové skleněné fajfce Assorted Psychedelic Spoon

  • Skleněná fajfka od borců z Californie.
  • Kuřácké náčiní i umělecký objekt vyrobený metodou "lampworking", což je ruční způsob zdobení skla.
  • Sami si míchají barvy, aby tvoje fája byla vopravdickej originál.

Sklo je prostě sklo, a když ho si ho vezmou do parády nadšený skláři, co si občas taky rádi fouknou, tak vznikne čirá nádhera!

Nezapomeň se o svou fajfku starat a přikup si speciální čisticí pomůcky.

Empire Glassworks se věnují výrobkům ze skla od roku 2013. Kdybyste je chtěli přijet navštívit do jejich tvůrčí dílny, tak vězte, že je to jen hodinka na jih od Los Angeles ve městečku Placentia. I když se ti může zdát, že tedy bůhvíjakou historii za sebou nemají, tak je krutě podceňuješ – značka je sice celkem nová, ale zakladatelé a jejich pomocníci už dělají se sklem přes 40 let.

Dělají ruční sklo a jelikož mají zálibu také v trávě, rozhodli se svůj talent a um vtělit do huličských a kuřáckých pomůcek, z nichž každé je originál. V clubu420 najdeš od borců z Empire Glassworks oil rigy, bubblery, bongy a fajfky a příslušenství pro dabbing.

Jestli chceš vopravidickej, ručně dělanej originál od králů skla z Kalifornie, tak výrobky od Empire Glassworks jsou jasnou volbou.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.