Skleněná fajfka Hazel-nug Popsicle

Kód: 392
California
1 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.11.2020

Pozor na zuby kámo! Tohle není nanuk k nakousnutí, ale originální skleněná fajfka ve tvaru zmrzky na špejli od borců z Empire Glassworks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hulit nanuk? Můžeš! Experti na ruční práci se sklem stvořili tuhle sladkou fajfku, kterou můžeš žužlat i používat ke kouření. Pozornost okolí zaručena. Komu dáš kousnout jako prvnímu?

Více o fajfce Hazel-nug Popsicle

  • Skleněná fajfka od borců z Californie.
  • Kvalitní žáruvzorné borosilikátové sklo.
  • Nečekaný design plný detailů a živých barev díky metodě "lampworking", což je ruční způsob zdobení skla.
  • Na suchý způsob kouření.

Tuhle zmrzku/zhulku musíš mít!

Chtěl bys fajfku, co můžeš chladit vodou? Koukni taky na spoon fajfky.

Empire Glassworks se věnují výrobkům ze skla od roku 2013. Kdybyste je chtěli přijet navštívit do jejich tvůrčí dílny, tak vězte, že je to jen hodinka na jih od Los Angeles ve městečku Placentia. I když se ti může zdát, že tedy bůhvíjakou historii za sebou nemají, tak je krutě podceňuješ – značka je sice celkem nová, ale zakladatelé a jejich pomocníci už dělají se sklem přes 40 let.

Dělají ruční sklo a jelikož mají zálibu také v trávě, rozhodli se svůj talent a um vtělit do huličských a kuřáckých pomůcek, z nichž každé je originál. V clubu420 najdeš od borců z Empire Glassworks oil rigy, bubblery, bongy a fajfky a příslušenství pro dabbing.

Jestli chceš vopravidickej, ručně dělanej originál od králů skla z Kalifornie, tak výrobky od Empire Glassworks jsou jasnou volbou.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.