Skleněný bong Fruity detox

Kód: 371
California
9 699 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2020

Bong lákavý jako sklenice vychlazený Sangrii – to je skleněný bong Fruity detox od borců z Empire Glassworks, který každý kousek vytvářejí a zdobí ručně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bong krásnej jako džbánek orosený Sangrie. Komu by neučaroval? Připomeň si léto kdykoliv a kdekoliv s tímhle bongem na sušinu a sleduj ty zmatený pohledy, až se místo sangrie vyvalí z brčka ten nejsladší kouř.

Více o bongu Fruity detox

  • Skleněný bong od borců z Californie.
  • Kvalitní žáruvzorné borosilikátové sklo.
  • Nečekaný design plný detailů a živých barev díky metodě "lampworking", což je ruční způsob zdobení skla.
  • Na sušinu.

Udělej si siestu kdykoliv použiješ svůj ovocnej bong. Doporučuje i pro inkognito hulicí akce, protože nasáváš náhubkem, co vypadá přesně jako nápojový brčko.

Nezapomeň se o svůj bong čas od času postarat - přikup si speciální čisticí pomůcky.

Výška: 21 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné bongy
Barva: Průhledná, Žlutá, Oranžová, Barevná, Červená
Perkolace: ano
Zábrus / SQ: SG 14F
Velikost: střední do 40 cm

Empire Glassworks Blueberry Detox Water Rig

Empire Glassworks se věnují výrobkům ze skla od roku 2013. Kdybyste je chtěli přijet navštívit do jejich tvůrčí dílny, tak vězte, že je to jen hodinka na jih od Los Angeles ve městečku Placentia. I když se ti může zdát, že tedy bůhvíjakou historii za sebou nemají, tak je krutě podceňuješ – značka je sice celkem nová, ale zakladatelé a jejich pomocníci už dělají se sklem přes 40 let.

Dělají ruční sklo a jelikož mají zálibu také v trávě, rozhodli se svůj talent a um vtělit do huličských a kuřáckých pomůcek, z nichž každé je originál. V clubu420 najdeš od borců z Empire Glassworks oil rigy, bubblery, bongy a fajfky a příslušenství pro dabbing.

Jestli chceš vopravidickej, ručně dělanej originál od králů skla z Kalifornie, tak výrobky od Empire Glassworks jsou jasnou volbou.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.