Skleněný bong Illuminati Mushrooms

Kód: 398
California
7 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
14.7.2020

Houbičky v bongu? A ještě svíticí po UV lampou? To musíš vidět! V tomhle bongu září ve tmě houbičky všemi barvami a ty si můžeš užít naprosto iluminující zážitek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Atmosféra kouzelného lesa a magických houbiček spoutaná do skleněného bongu – to je bong Illuminati Mushrooms od Empire Glassworks. Nacpi do něj sušinu, nasviť a pak rozpohybuj houbičky UV lampou.

Více o bongu Illuminati Mushrooms

  • Skleněný bong od borců z Californie.

  • Psychedelický design, který ožívá pod UV lampou.

  • Na sušinu

Nech se unést silou svíticích houbiček a nezapomeň se o svůj bong čas od času postarat - přikup si speciální čisticí pomůcky.

Výška: 22 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné bongy
Barva: Zelená, Žlutá, Barevná
Perkolace: ano
Zábrus / SQ: SG 14F
Velikost: střední do 40 cm

Empire Glassworks se věnují výrobkům ze skla od roku 2013. Kdybyste je chtěli přijet navštívit do jejich tvůrčí dílny, tak vězte, že je to jen hodinka na jih od Los Angeles ve městečku Placentia. I když se ti může zdát, že tedy bůhvíjakou historii za sebou nemají, tak je krutě podceňuješ – značka je sice celkem nová, ale zakladatelé a jejich pomocníci už dělají se sklem přes 40 let.

Dělají ruční sklo a jelikož mají zálibu také v trávě, rozhodli se svůj talent a um vtělit do huličských a kuřáckých pomůcek, z nichž každé je originál. V clubu420 najdeš od borců z Empire Glassworks oil rigy, bubblery, bongy a fajfky a příslušenství pro dabbing.

Jestli chceš vopravidickej, ručně dělanej originál od králů skla z Kalifornie, tak výrobky od Empire Glassworks jsou jasnou volbou.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.