Skleněný bong Rocket Ship

Kód: 383
Novinka California
7 899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.1.2020

Jako dítě jste snili o dráze astronauta, ale teď do kosmu posíláte hlavně svojí mysl? Pak pro tebe máme lahůdku – bong od borců z Kalifornie inspirovaný vesmírem a raketami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

No do kosmu, to je bong jak raketa! Borci z Empire Glassworks se tentokrát opravdu překonali, aby pro tebe ručně vyrobili tenhle rakeťáckej bong na sušinu.

Více o bongu Rocket Ship

  • Skleněný bong od borců z Californie.
  • Kvalitní žáruvzorné borosilikátové sklo.
  • Nečekaný design plný detailů a živých barev díky metodě "lampworking", což je ruční způsob zdobení skla.

3, 2, 1…. a letíme!

Mrkni i na další designové bongy ze skla pro dabbing.

Výška: 16 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Bongy
Velikost: malé do 20 cm

Skleněný bong Rocket Ship

Empire Glassworks se věnují výrobkům ze skla od roku 2013. Kdybyste je chtěli přijet navštívit do jejich tvůrčí dílny, tak vězte, že je to jen hodinka na jih od Los Angeles ve městečku Placentia. I když se ti může zdát, že tedy bůhvíjakou historii za sebou nemají, tak je krutě podceňuješ – značka je sice celkem nová, ale zakladatelé a jejich pomocníci už dělají se sklem přes 40 let.

Dělají ruční sklo a jelikož mají zálibu také v trávě, rozhodli se svůj talent a um vtělit do huličských a kuřáckých pomůcek, z nichž každé je originál. V clubu420 najdeš od borců z Empire Glassworks oil rigy, bubblery, bongy a fajfky a příslušenství pro dabbing.

Jestli chceš vopravidickej, ručně dělanej originál od králů skla z Kalifornie, tak výrobky od Empire Glassworks jsou jasnou volbou.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.