Skleněný bong Sriracha Bottle

Kód: 374
Novinka California
6 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.11.2020

Leješ si Srirachu úplně na všechno, nebo máš kámoše, co se týhle pálivý dobroty nemůže nabažit? Pak je bong v podobě lahve Srirachi trefa do červeného!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milovníci týhle legendární pochutiny zbystřete – přinášíme vám jediný skleněný Sriracha bong na trhu. I když Srirachu milujou všichni blázni do chilli, věř že s tímhle bongem to bude nakonec ultrajemný pokouřeníčko.

Více o bongu Sriracha Bottle

  • Skleněný bong od borců z Californie.
  • Kvalitní žáruvzorné borosilikátové sklo.
  • Nečekaný design plný detailů a živých barev díky metodě "lampworking", což je ruční způsob zdobení skla.
  • Na sušinu 

Zatop si v tomhle bongu a okolí bude koukat, proč proboha hulíš lahev Srirachi  - pro maximální efekt doporučujeme hulit ve vietnamskym bistru!

Nezapomeň se o svůj mini rig čas od času postarat - přikup si speciální čisticí pomůcky.

Výška: 16,5 cm
Hmotnost: 440 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé bongy
Barva: Červená
Perkolace: ano
Zábrus / SQ: SG 14F
Velikost: malé do 20 cm

Empire Glassworks se věnují výrobkům ze skla od roku 2013. Kdybyste je chtěli přijet navštívit do jejich tvůrčí dílny, tak vězte, že je to jen hodinka na jih od Los Angeles ve městečku Placentia. I když se ti může zdát, že tedy bůhvíjakou historii za sebou nemají, tak je krutě podceňuješ – značka je sice celkem nová, ale zakladatelé a jejich pomocníci už dělají se sklem přes 40 let.

Dělají ruční sklo a jelikož mají zálibu také v trávě, rozhodli se svůj talent a um vtělit do huličských a kuřáckých pomůcek, z nichž každé je originál. V clubu420 najdeš od borců z Empire Glassworks oil rigy, bubblery, bongy a fajfky a příslušenství pro dabbing.

Jestli chceš vopravidickej, ručně dělanej originál od králů skla z Kalifornie, tak výrobky od Empire Glassworks jsou jasnou volbou.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.