Zapalovač Clipper Sign Leaves #1

Kód: 3232
Značka: Clipper
24 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.11.2020

Clipper je víc než jen zapalovač. Jeho historie, vlastnosti, design a funkce z něj dělají ten nejunikátnější zapalovač na trhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milovali jste někdy svůj zapalovač tam moc, že jste si ho chtěli brát všude sebou? Žádný strach, CLIPPER je plně doplňovací a můžete u něj doplnit plyn, ale dokonce i vyměnit kamínek. Tato funkce vám umožní mít váš oblíbený zapalovač jak dlouho si jen budete přát.

Ostatní zapalovače sice také mohou mít funkci doplnění plynu, ale jen málo který umožní vyměnit kamínek na škrtání, tak jednoduše jako Clipper. Proto vám Clipper zapalovač vydrží déle než ostatní.

Pomocí zapalovače můžete otevřít láhev a vyměňovací systém kamínků se rovněž díky možnosti vyjmutí dá použít na uducání tabáku či bylinek v cigaretě. Co víc si přát že? 

Clipper byl vytvořen roku 1970 designérem Enric Sarda, který byl najatý firmou FLAMAGAS S.A. Už přes 40 let je jejich uznávaná forma velice dobře rozpoznatelná a pro jejich zákazníky, kteří vyrábí jejich zapalovače to není pouhá věc, ale IKONA.

Legendární zapalovače clipper už dávno nejsou jen pomůcka na připálení cíčka. Jsou bezpečné a navíc ekologické. V roce 1970 je v Barceloně navrhl designér Enric Sarda a od té doby se staly ikonou. Clipper zapalovač můžeš znovu naplnit a vyjímatelné křesadlo je super na udusání tabáku nebo bylinek.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.