Zlatá magnetická fajfka 'Black Leaf'

Kód: 2627
Značka: Black Leaf
333 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.6.2020

Magnetická ruční fajfka „Jopi“ od „Black Leaf“ je super praktická a poskytuje intenzivní, čistě kouřící zážitek. Plochá kovová dýmka je ideální pro kouření. Celkově se fajfka skládá ze 3 částí, které jsou drženy pohromadě pouze extrémně silným magnetem. Proto je velmi snadné rozebrat, takže čištění je více než jednoduché. Pravidelně utírejte 3 části a to je vše! Pokud je silně dehtovaný, můžete také použít alkohol nebo vhodný čisticí roztok.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když jsi na cestách, kotel a její obsah zůstávají vždy bezpečně uzavřeny magneticky zajištěným víkem! A nebojte se, kov bude během používání teplejší, ale nebude horký! Zůstane v pohodě pro držení. Kovová fajfka přichází v pevném tvrdém pouzdře, které poskytuje další prostor pro zapalovač nebo kuřáckou směs.
 
Délka 9,5 cm
 
 

Německá značka Black Leaf se už přes 20 let specializuje na bongy a drtičky. Bongy mají podle Black Leaf dlouhou historii - používali je už afričtí a asijští šamani, když zjistili, že psychoaktivní efekt můžou posílit zchlazením kouře vodou nebo teplotou okolního vzduchu. Na tuhle tradici chce navázat i Black Leaf, a proto pro vás vymýšlí stále nové vychytávky a modely - v poslední době se také zaměřuje na bongy pro dabbing.

Prohlédni si bongy a kuřácké potřeby z jejich dílny a nebudeš vědět, který si vybrat!

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.